Hakkımızda

Mermer endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından olan İltaş Mermer Sanayi doğanın en saf hediyesi mermeri yaşam alanlarına taşımak için, 2007 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artıran İltaş Mermer, katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırımlarıni artırarak hızlı bir şekilde gelişmektedir. İltaş Mermer bugün yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Burdur'da 7, Mersin'de 1, Antalya'da 1 ve Karaman'da 1 adet olmak üzere toplam 10 ocakta ayrıca Denizli'de donanımlı büyük kapasiteli mermer fabrikasıyla faliyetine devam etmektedir.

İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk mermer sektörünün liderlerinden ve dünya zirvesindeki en iyi mermer üreticilerinden biri haline gelmek için çalışan İltaş Mermer, hassas ve özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerinin %80'ini ihracat olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok yerine pazarlamaktadır.

“İltaş Mermer” markası ile tüm dünyada bilinirliğini sağlayan İltaş Mermer Sanayi doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü faaliyetleri ile sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Üstlendiği bütün işleri, meslek ve toplum etiğinin tüm gerekleri çerçevesinde yürütmektedir